Ski Fashion

Moda narciarska

Narty

Co ciekawego znajdziesz w Schladming Dachstein?

austria-na-narty.pl

Schladming Dachstein to dosyć znany ośrodek narciarski. Swoją popularność zawdzięcza wielu czynnikom. Odkryj z nami ten region, sprawdź, dlaczego warto jechać na narty akurat w to miejsce.

Schladming Dachstein

Jest zaliczany do czołówki pięciu najciekawszych regionów narciarskich w Austrii. Łączna długość tras narciarskich to około 200 km. Trasy są zróżnicowane, położone na górskich stokach. To tutaj znajdziemy najdłuższą trasę Hochwurzen o długości 7,7 km, a także jest tutaj trasa FIS-u, o najtrudniejszym poziomie w Pucharze Świata. Co więcej, tutaj mamy lodowiec Dachstein, wysunięty najdalej na wschód.

W tym regionie mamy 5 ośrodków narciarskich: Berge Skischaukel, Ramsau in Dachstein, Galsterbergalm, Ski Fageralm, Stoderzinkem oraz Lodowiec Dachstein. W wymienionych ośrodkach znajdziemy trasy łatwe, średnie i trudne. Mamy duży wybór tras zjazdowych i biegowych. Jest to region sprzyjający fanom freeridu. Freestylerzy mają ogromne pole do popisu w superparku Dachstein.

Region ten to nie tylko narty. Tutaj znajdą coś dla siebie również osoby, które chciałyby skorzystać z wycieczek turystycznych na spacerowych szlakach lub na rakietach śnieżnych, basenów, kręgielni, kortów, torów saneczkowych, przejażdżki saniami konnymi, spa, sauny itp.  W każdej okolicy znajdziemy miejscowe atrakcje dające dużo przyjemności, na szczególną uwagę zasługuje most wiszący Dachstein, pałac lodowy, czy platforma Sky Walk. W tym regionie znajdą się atrakcje dla dorosłych i dla dzieci.

Jakie są ceny w Schladming Dachstein?

Na stronie Austria-na-narty.pl znajdziemy wiele ciekawych promocji. Aktualnie na większą uwagę zasługuje promocyjna oferta Hotel Post Ramsau 342 €/os. Hotel jest położony w spokojnej lokalizacji, w miejscowości Ramsau am Dachstein – Kulm. Do wyciągu narciarskiego mamy zaledwie 1,7 km. Na tutejszych stokach znajdziemy trasy zjazdowe oraz biegowe. W hotelu mamy do dyspozycji jadalnię, bar, restaurację, kącik czytelniczy i salę telewizyjną. Przy hotelu znajduje się darmowy parking. W narciarni możemy skorzystać z suszarek do butów. Co ważne, budynek jest wyposażony w windę. Mamy do wyboru kilka rodzajów pokojów. W cenie mamy wyżywienie, dostęp do internetu oraz ofertę Wellnes. Link do szczegółów oferty znają Państwo tutaj KLIK

Hotel Post Ramsau - Schladming Dachstein / Ramsau am Dachstein - Kulm

Źródło: http://austria-na-narty.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *